fbpx

NASZA SPECJALIZACJA

WIDEO RELACJE Z EVENTÓW

Niezależnie czy jest to impreza sportowa, event firmowy czy konferencja branżowa, relacja wideo pozwala to rewelacyjna pamiątka i sposób na budowanie materiałów PRowych.
W zakresie naszej oferty są pełne realizacje (nawet do 7 operatorów) oraz krótkie prasówki, które udostępniamy do kilku godzin po evencie.

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA

i powierz nam przygotowanie relacji z Twojego eventu

Realizacje w dowolnej lokalizacji

Nasz zespół pracuje na terenie całego kraju, a w razie potrzeby również poza granicami. Niezależnie od lokalizacji, zapewnimy niezbędny do realizacji sprzęt oraz jakość.

Szybkość

Pierwsze gotowe materiały możemy przekazać już kilka godzin po zakończeniu wydarzenia.  W wyjątkowych sytuacjach realizujemy montaż na miejscu, co znacznie przyśpiesza czas jego przekazania.

Zespół

Dobieramy zespół do rozmiarów wydarzenia. Mamy możliwość zaangażowania nawet do 7 operatorów wideo, dziennikarzy do przeprowadzania wywiadów praz operatorów dronów do ujęć z powietrza.

Jakość

Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego pracujemy na profesjonalnych kamerach, umożliwiających rejestracje obrazu w jakości 4K. Dysponujemy własnym sprzętem oświetleniowym oraz rejestratorami audio.

SPRAWDZ NASZE

REFERENCJE

Wideo portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZYCH REALIZACJI