STWORZYMY NOWY OBRAZ TWOJEJ MARKI

FILMY WIZERUNKOWE

Zbuduj rozpoznawalność marki, przedstaw produkty i usługi w atrakcyjny i nowoczesny sposób
oraz wzmocnij relację ze swoimi klientami.

Work

Rozpoznawalność, skuteczność oraz zasięg

Nasze filmy wizerunkowe to nie tylko środek przekazu, ale narzędzie budowania emocjonalnego związku z Twoimi klientami. Dzięki nim pokażesz swoją historię, cele i wartości w sposób, który przyciągnie uwagę i zbuduje rozpoznawalność Twojej marki.

Work
Services

CO ZYSKASZ

Poznaj korzyści jakie daje film wizerunkowy

Wzrost świadomości marki

film wizerunkowy pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców na różnych kanałach dzięki czemu zwiększana jest świadomości marki.

Poprawa wizerunku marki

film wizerunkowy pozytywnie wpływa na wizerunek marki, przedstawiając ją w profesjonalny i atrakcyjny sposób.

Zwiększenie zaufania i lojalności klientów

film wizerunkowy pozwala na przedstawienie wartości firmy i jej działalności, co zwiększa zaufanie i lojalność klientów.

Pozyskiwanie nowych klientów

film wizerunkowy jest skutecznym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów, szczególnie jeśli zostanie opublikowany w sieci i będzie dostępny dla szerokiej grupy odbiorców.

Wzmocnienie pozycji konkurencyjnej

film wizerunkowy pozwala na wzmocnienie pozycji konkurencyjnej firmy i zwiększenie jej atrakcyjności jako pracodawcy.

Zwiększenie sprzedaży

film wizerunkowy pozwala na atrakcyjną prezentację produktów lub usług, co może przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Services

Jak tworzymy skuteczne filmy wizerunkowe?

Krok pierwszy

BRIEF

Opowiesz nam o swoim biznesie, pomysłach i potrzebach. Ich dobre zrozumienie przez nasz zespół jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu produkcji. Ustalimy cele jakie ma realizować film, porozmawiamy o formie oraz stylu, tak aby gotowy materiał był elementem Twojej strategii.

Krok drugi

KONCEPCJA

Na bazie zebranych informacji przedstawimy Ci nasz pomysł na film, sposób produkcji oraz możliwe zakresy cenowe. Dopiero na tej postawie podejmiesz decyzję czy chcesz powierzyć nam jego realizację.

Krok trzeci

PLAN DZIAŁANIA

Dostosujemy sposób produkcji oraz jej budżet do Twoich możliwości. Przygotujemy uszyty na miarę scenariusz uwzględniający wszystkie założenia tj. cele, grupy docelowe, lokalizację oraz styl produkcji.

Krok czwarty

REALIZACJA

Elastycznie, ale zgodnie z planem zrealizujemy dni zdjęciowe z wykorzystaniem najnowszej technologii, która umożliwi osiągnięcie zakładanych efektów.

SPRAWDŹ JAKI MAMY POMYSŁ NA TWÓJ FILM WIZERUNKOWY

lub

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Decydując się na współpracę z naszym studiem masz pewność, że:

Wiedza

Zanim przedstawimy nasze pomysły i możliwości zbierzemy wszystkie istotne informacje na temat: Twojej marki, branży, procesów i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na kształt Twojego filmu. Zebranie kompletnej wiedzy da nam możliwość zaproponowania odpowiednich rozwiązań ukierunkowanych na realizację Twoich celów.

Koncepcja

Podejdziemy do Twojego projektu ze świeżym, nieszablonowym i kreatywnym podejściem. Ciągle się rozwijamy, szukamy inspiracji i patrzymy na najnowsze trendy. Całą zgromadzoną wiedzę włożymy w przygotowanie Twojej koncepcji i scenariusza.

Budżet

Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, chcąc uzyskać jak najlepszy efekt, najtańszym możliwym kosztem. Na współpracę patrzymy długofalowo, nie przez pryzmat pojedynczego projektu.

Zespół

Dobierzemy do Twojego zespołu osoby, które swoim doświadczeniem oraz stylem pracy będą odpowiadały założonej koncepcji. Zrozumienie branży w której działasz, procesów i oczekiwań, pozwala na osiąganie najlepszych efektów.

Proces

Nasz proces został zweryfikowany przez dziesiątki wykonanych produkcji, a cały czas go rozwijamy! Stosujemy najnowsze narzędzia wspierające komunikację, systemy do prowadzenia projektów kreatywnych oraz mechanizmy kontrolujące przebieg realizacji. Dzięki temu unikamy zaskoczeń i dajemy pewność, że projekt idzie zgodnie z planem.

Sprzęt

Wykorzystamy najnowsze technologie, które sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. To co jeszcze niedawno było dostępne tylko dla wysokobudżetowych produkcjach, jest teraz w zasięgu ręki. Nie wahamy się po to sięgać.

Services

Nasze ostatnie produkcje

Services

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa produkcja filmu wizerunkowego?

Wszystko zależy od scenariusza i złożoności produkcji, ale staramy się zamykać produkcję w ciągu miesiąca, uwzględniając w tym również prace nad pomysłem i scenariuszem, dni zdjęciowe oraz postprodukcję.

Ile kosztuje realizacja filmu wizerunkowego?

Dolną granicą od jakiej zaczynają się nasze możliwości to ok 6 tyś zł netto, ale precyzyjną wycenę przygotowujemy na podstawie scenariusza. Na finalną propozycję składa się wiele czynników tj.:

  • ilość dni zdjęciowych
  • ilość oraz umiejscowienie lokalizacji
  • obsada
  • poziom skomplikowania animacji
  • pola eksploatacji
  • wielkość ekipy filmowej
  • ilość oraz rodzaj sprzętu

Czy przygotowujecie również scenariusze?

Oczywiście, nie każdy klient przychodzi do nas z gotowym pomysłem. Chętnie angażujemy się również w przygotowanie koncepcji kreatywnej.

Czy możliwa jest realizacja filmu w inny mieście niż Wrocław

Jasne, jesteśmy mobilni, a nasz zespół realizował produkcje na terenie takich miast jak: Warszawa, Poznań, Kraków czy Gdańsk. Bywają sytuacje w których również podejmujemy się produkcji poza granicami naszego kraju.

Nie masz pewności czy film wizerunkowy jest dla Ciebie?

Contact

Skontaktuj się.

Zapraszamy! Chętnie porozmawiamy
o Twoim projekcie.

Porozmawiaj z Nami o Fotografii Biznesowej

Kompleksowa obsługa fotograficzna firm.
Zdjęcia do CV, Personal branding, Zdjęcia wizerunkowe

Porozmawiaj z Nami o Produkcji Wideo

FIlmy Korporacyjne, EB / Reklamowe, Relacje z Eventów, Animacje / Explainery

Porozmawiaj z Nami o Relacji On-line z Wydarzenia

Konferencje, Szkolenia,
Warsztaty, Spotkania Firmowe

Contact