fbpx

STREAMING

konferencje, szkolenia,
warsztaty, spotkania firmowe

Zorganizuj On-line!

Organizujesz wydarzenie i szukasz specjalistów od streamingu?

Termin

Naszą wspólną przygodę on-line zaczynamy od ustalenia czy możliwa jest realizacja wydarzenia we wskazanym terminie. Jesteśmy ultra elastyczni więc zapewne to tylko formalność.

Rodzaj wydarzenia

Mamy różne możliwości, ale każda z nich wymaga specyficznego przygotowania. Napisz do nas i opowiedz jak planujesz przebieg eventu. Wspólnie znajdziemy sposób na jego realizację!

Uczestnicy

Zadbamy, aby Twoje wydarzenie było nieprzerwanie transmitowane na ustalonych platformach niezależnie od ilości planowanych widzów oraz uczestników.

Wyposażenie

Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowań. Z wyznaczonym od nas opiekunem dostosujemy warunki techniczne do wymagań Twojego projektu. Światła, nagłośnienie, rodzaj łącza internetowego – zadbamy o wszystkie szczegóły. Twoje wydarzenie jest w dobrych rękach!

PLATFORMA

Dobierzemy odpowiednie kanały publikacji, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewnimy bezpieczeństwo i archiwizację transmisji oraz odpowiednią oprawę graficzną.

POZNAJ STANDARDY NAJWYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI

NA KAŻDYM URZĄDZENIU

Nie ma znaczenia czy Twoi odbiorcy używają telefonów, komputerów czy tabletów. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i sposób wyświetlania transmisji.

BEZ OGRANICZEŃ

Niezależnie od tego czy Twoje wydarzenie jest dla małej czy dla dużej grupy odbiorców. Dobierzemy rozwiązanie umożliwiające nieprzerwaną transmisję.

WSZĘDZIE

Lokalizacja nie jest dla nas najmniejszym problemem. W razie potrzeby zapewnimy kosmiczne łącze, które umożliwi transmisję z najbardziej niedostępnych terenów.

FAQ

Ile czasu potrzebujecie na przygotowanie transmisji?

Wszystko zależy od rozmiarów wydarzenia. Najczęściej w ciągu tygodnia jesteśmy w stanie dopiąć wszystkie niezbędne szczegóły, które umożliwią bezproblemową realizację. Pamiętaj tylko, że znaczną część informacji potrzebujemy uzyskać od CIebie! 🙂

Jaki sprzęt jest mi potrzebny?

Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu. Zapewniamy komplet wyposażenia, w wielu przypadkach również oświetlenie, nagłośnienie czy łącze internetowe. Ty dbasz o treść my o aspekty techniczne.

Ile osób może uczestniczyć / oglądać transmisję?

W większości przypadków nie ma ograniczeń w zakresie uczestników. Współpracujemy z globalnymi Partnerami co zapewnia nam szerokie możliwości.

Jakich informacji potrzebujecie do przygotowania oferty?

Do przygotowania wstępnej oferty nie potrzebujemy wielu informacji. Wystarczy, że wyślesz nam:

  • Datę wydarzenia
  • Lokalizację
  • Scenariusz / pomysł
  • Czas trwania wydarzenia

Na tej podstawie zaproponujemy wstępne rozwiązanie, a w razie potrzeby doprecyzujemy szczegóły.

Czy transmisja jest nagrywana?

Oczywiście! Całe wydarzenie jest nagrywane. Jedna kopia jest tworzona na wybranej platformie streamingowej, druga lokalnie na naszych nośnikach. Dzięki temu mamy pewność, że nic nam nie umknie.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.