Indywidualne sesje wizerunkowe

Sesje wizerunkowe to doskonała alternatywa dla banków zdjęć. Pozwalają spersonalizować materiały marketingowe oraz strony internetowe w sposób, który dodaje wiarygodności. Zastosowanie zdjęć wizerunkowych jest bardzo szerokie. Tego rodzaju sesje zdjęciowe przeznaczone są dla osób prowadzących działalności gospodarczą, startupów, blogerów lub infulencerów.

Chcesz umówić się na sesję wizerunkową?

Napisz do nas i wspólnie ustalimy koncepcję Twojej sesji.

Realizacja Twojej sesji wizerunkowej

Krok 1
OKREŚLAMY POTRZEBY

Do przygotowania pomysłu na Twoje zdjęcia potrzebujemy zebrać informacje czym się zajmujesz, gdzie chcesz używać zdjęć i co chcesz nimi komunikować.

Krok 2
OFERTA

Bazując na otrzymanych informacjach przedstawiamy możliwości realizacji wraz z wariantami cenowymi.

Krok 3
KONCEPCJA

Po zaakceptowaniu oferty przygotowujemy koncepcję oraz proponujemy lokalizacje w jakiej zostanie wykonana sesja. Całość musi być spójna z określonymi przez Ciebie potrzebami.

Krok 4
SESJA ZDJĘCIOWA

To moment w którym dbamy, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały. Odpowiednie przygotowanie, stylizacja oraz przygotowana koncepcja pozwala skupić się na realizacji ustalonego celu. Na bieżąco konsultujemy wykonane kadry tak, aby obie strony miały pewność, że sesja idzie we właściwym kierunku.

Krok 5
WYBÓR ZDJĘĆ I RETUSZ

Po sesji nasz zespół wykonuje preselekcję zdjęć, tak aby do Ciebie trafiły tylko najlepsze kadry, z których samodzielnie wybierzesz te, które zostaną poddane procesowi retuszu.

Krok 6
PRZEKAZANIE MATERIAŁU

Finalnie przekazujemy do naszych Klientów komplet zdjęć w ustalonych wcześniej rozdzielczościach. Zazwyczaj są to pliki jpg do wykorzystania w internecie oraz pliki TIF w pełnej rozdzielczości.

Ciesz się zdjęciami!

To ostatni krok. Zależy nam aby zdjęcia, które wykonujemy pracowały dla dobra Twojego wizerunku i spełniały ustalone przed sesją cele. Z chęcia pookazujemy nasze realizacje wspólnie wspirając nasze pasje i biznes.

Twój profesjonalny wizerunek jest dla nas najważniejszy

Przeczytaj co nas wyróżnia

Nasze sesje poza wizją artystyczną opierają się na zrozumieniu Twoich potrzeb, a ich efekty mają realizować konkretnie zdefiniowane cele biznesowe.

Cel

Pomagamy zdefiniować cele jakie zdjęcia mają realizacować.

Koncepcja

Opracowujemy koncepcje, która w pełni zrealizuje założone cele.

Przygotowanie

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do sesji. Wizaż, konsultacje stylistki. Dbamy, żeby pokazać Twój wizerunek z najlepszej strony.

Gwarancja jakości

Bazując na naszym doświadczeniu dajemy gwarancje satysfakcji.

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE DOSTĘPNE TERMINY

Galeria sesji

ZOBACZ EFEKTY NASZYCH SESJI