fbpx

Andrzej Sztando

"Z usług aim-Studio korzystałem już dwukrotnie. Za każdym razem współpraca opierała się na doskonałym zrozumieniu potrzeb klienta, profesjonalnych wskazówkach oraz dążeniu do najlepszych efektów..."

Prof. UE dr hab. ANDRZEJ SZTANDO

Bio

Prof. UE dr hab. Andrzej Sztando to znany specjalista w zakresie publicznego i komercyjnego zarządzania strategicznego oraz relacji władze publiczne vs. biznes. Od 23 lat opracowuje strategie rozwoju gmin, powiatów i województw oraz koordynuje i ewaluuje ich wdrażanie. Doradza władzom samorządowym i prowadzi dla nich specjalne szkolenia. Z zaangażowaniem pełni także funkcje członka rad nadzorczych spółek publicznych i prywatnych, zwłaszcza restrukturyzowanych i dynamicznie rozwijających się. Jest współzałożycielem i Przewodniczącym Rady Nadzorczej EPSA BPO S.A. działającej w branży finansowej. Wykładał na prestiżowych uczelniach w kilkunastu krajach, a na stałe związany jest z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu

Zakres realizacji

  • Portrety biznesowe
  • Zdjęcia wizerunkowe

Portrety biznesowe

Portrety wizerunkowe

Andrzej SztandoProf. UE dr hab.
Z usług aim-Studio korzystałem już dwukrotnie. Za każdym razem współpraca opierała się na doskonałym zrozumieniu potrzeb klienta, profesjonalnych wskazówkach oraz dążeniu do najlepszych efektów. Sympatyczna atmosfera i wysoka kultura osobista zespołu świetnie dopełniały współpracę. Szczerze polecam fotografię biznesową w wykonaniu tej Firmy.

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ SESJA DLA TWOJEJ FIRMY

Related posts