Wywołujemy zdjęcia, zaczekaj moment

Przedślubna sesja Estery i Piotra

Dawno, dawno temu …, a może jednak nie tak dawno 😉 mieliśmy przyjemność zrobienia sesji przedślubnej dla Estery i Piotra. Przyszłą Młodą Parę zaprosiliśmy do niesamowitych wnętrz restauracji znajdującej się pod Wrocławski Teatrem Lalek. Panujący tam klimat w połączeniu z pozytywną energią, pomysłowością i spontanicznością Estery i Piotra zaowocowały… zobaczcie sami.

Testimonial

Estera: Zważywszy na to, że nie cierpię, kiedy ktoś robi...

Estera:

Zważywszy na to, że nie cierpię, kiedy ktoś robi mi zdjęcia, to sesja w wykonaniu AiM była czystą zabawą. Zero stresu, totalny luz. Świetnie spędziliśmy ten czas i cicho liczymy, że uda nam się powtórzyć tą przyjemność, tym razem we troje.

 

Piotr:

Nigdy nie radziłem sobie dobrze z obiektywem aparatu i kamerą, dlatego cieszę się, że zdecydowaliśmy się na sesję fotograficzną z AiM Studio. Atmosfera, jaką stworzyli podczas spotkania oraz profesjonalne podejście do nas sprawiły, że na moment zapomniałem, iż jestem w świetle fleszy i w pełni mogłem poddać się przyjemności bycia fotografowanym. Z AiM sesje to nie tylko świetna zabawa. To sposób na relaks, odrobinę przyjemności, a przede wszystkim szaleństwa. Naturalność, jaką w nas wyzwolili, pozwoliła im uchwycić to, co w nas najpiękniejsze: miłość, spontaniczność, pasję, bliskość, oddanie i jeszcze raz miłość, której oblicze nie jest słodkie i cukierkowe.

Estera i Piotr

Categories

Tags

View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
View Bigger
Story Details Details Thumbnails Thumbnails Like

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts