fbpx

Sesja biznesowa Objectivity

Zakres realizacji

Głównym założeniem sesji było przygotowanie zdjęć, które zostaną wykorzystane przy tworzeniu nowej strony internetowej oraz materiałów marketingowych firmy. Naszym zadaniem było przygotowanie portretów biznesowych oraz zdjęć obrazujących życie firmy. Zobacz wykorzystaie zdjęć w praktyce.

  • Wizaż
  • Portrety biznesowe
  • Zdjęcia wizerunkowe
  • Grading
  • Retusz
Zdjęcia wizerunkowe

Portrety biznesowe

Zdjęcia wizerunkowe

Zdjęcia reportażowe

Kasia Kubat - ObjectivityKasia KubatCommunication & CSR Manager

Gorąco polecam współpracę z aim-Studio Agaty i Macieja, którzy zrealizowali dla mojej firmy sesje zdjęciowe, jakich niezwykłe efekty wykorzystaliśmy w nowym serwisie www.

aim-Studio wykonało 40 sesji portretowych i 4 sesje reportażowe, z których mogliśmy wybrać wiele fotografii pokazujących naszą kulturę organizacyjną opartą na pracy zespołowej, wymianie wiedzy i transparentnej komunikacji. Trudno pokazać te koncepty, tym bardziej cieszę się, że Agata i Maciej mieli na to pomysł, który wspólnie zrealizowaliśmy. Pomogło na pewno to, że solidnie przygotowali do sesji siebie i nas, m.in. udostępniając poradnik dla osób fotografowanych. Na bieżąco omawiali z nami koncepcje zdjęć, dzieląc się doświadczeniem i eksperckimi radami.

Przedsięwzięcie było spore i mocno ograniczone czasowo, ponieważ powiązane było z datą wdrożenia strony na produkcję. Nie udałoby się zrealizować tak pełnego wyzwań projektu, gdyby nie wyjątkowo proklienckie podejście Agaty i Macieja do współpracy. Mogłam liczyć na nich w zmieniających się warunkach np. terminów dostępności pracowników czy nieprzewidywalności prac technicznych nad stroną. Ponieważ dysponują kontaktami do innych specjalistów, mieliśmy w pakiecie usługę wizażu, cenną przy ratowaniu wizerunków bladozmęczonych pracowników biurowych. W trakcie sesji portretowych, Maciej i Agata wzbudzili w modelach zaufanie i chęć współpracy, obyło się zatem bez poprawek – poza jedną osobą, która słynie u nas z perfekcjonizmu. I takie wyzwanie Agata i Maciej podjęli, ostatecznie wygrywając sytuację doskonałymi zdjęciami.

Na ich kunszt artystyczny wskazuje także fakt, że większość osób fotografowanych jest pod wrażeniem efektów, dlatego wykorzystują zdjęcia aim-Studio na cele prywatne, m.in. podczas konferencji czy na LinkedIN.

Jeśli szukacie Państwo ekspertów z obszaru budowy wizerunku i komunikacji korporacyjnej, prawdziwych rzemieślników swojego zawodu oraz elastycznych partnerów biznesowych – gorąco polecam współpracę z aim-Studio.

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ SESJA DLA TWOJEJ FIRMY

Related posts