--- CASE STUDY

Maandag®

Wideo

Maandag® Poland (wcześniej Whoohoo Poland) jest cześcią holenderskiej firmy Maandag®, posiadającej sieć 48 biur zlokalizowanych w Holandii, Polsce i Belgii. Koncentruje się na dostarczaniu talentów i budowaniu zespołów IT dla firm na całym świecie.

Zakres współpracy

  • Produkcja wideo
  • Fotografia biznesowa

Wyzwanie.

Dział HR Maandag® Poland podejmuje wiele działań , które mają za zadanie docierać do utalentowanych kandydatów w branży IT. Dlatego do komunikacji wykorzystuje zarówno zdjęcia, jak i wideo. Natomiast zadanie to utrudnia brak czasu i osób wewnątrz firmy, które mogłyby te materiały przygotować. Poza tym Maandag® mimo braku posiadania szczegółowego planu działań chciałby móc zaplanować w budżecie koszty realizacji materiałów foto i wideo na kilka miesięcy w przód.

#01
#02
#03

Rozwiązanie.

Od organizowania przyjęć biurowych i pełnowymiarowych wydarzeń technologicznych, przez pisanie wnikliwych artykułów oraz postów w social media, po pozyskiwanie kandydatów i sprawianie, żeby jak najlepiej wykorzystywali swoje umiejętności – czy to wszystko może być zadaniami jednego zespołu? Jasne! I nie ma w tym nic dziwnego, bo wszystkie te działania łączy jedno: ludzie.

Wystarczyło kilka prostych kroków, by zrealizować cele Maandag® Poland. Najpierw wspólnie z klientem wybraliśmy dogodny pakiet.

Następnie omówiliśmy zakres i w ciągu jednego dnia przygotowaliśmy sesję zdjęciową i materiały wideo, co było dużym udogodnienie dla klienta z jednej strony ze względu na ograniczony czas działu HR, a z drugiej na fakt, że większość osób na co dzień pracuje spoza biura.

Słuchaliśmy, zadawaliśmy pytania, podsuwaliśmy pomysły, dbając o szczegóły na każdym etapie. Przy tym zapewniamy dwa kluczowe elementy każdego projektu: doskonale doświadczenie klienta oraz spójne zarządzanie projektem. Nasz projekt manager czuwał, aby projekt został zrealizowany w ramach budżetu i zakresu.

Rezultaty.

Maandag®, zrealizował usługę mając kontrolę nad wydatkami i angażując tylko jeden dzień na produkcję. Co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy zespół pracuje zdalnie lub hybrydowo.

Wideo i zdjęcia, które zostały przygotowane w ciągu jednego dnia, dział HR może wykorzystywać w swoich codziennych działaniach. Gotowe materiały obrazują misję firmy: zmianę rynku pracy IT poprzez spojrzenie na ludzi przez pryzmat ich umiejętności i osobowości.

Klient o naszej współpracy.

Dzięki oneday nasz pomysł stał się możliwy do zrealizowania w 1 dzień. A materiały, które przygotowaliśmy bezproblemowo ze wsparciem zespołu ONEDAY wystarczą na miesiąc, by publikować w taki sposób, jak chcemy.

Magdalena Szubzda
Magdalena Szubzda

Maandag® Poland

passion leads to success

oneday
  • Share:
Zacznij!
Przyspiesz z oneday – jeden dzień, nieograniczone możliwości

aim-Studio

tel. +48 577 81 01 20
oneday@aim-studio.pl
kontakt