--- Case Study

Akustyk.pl

Wideo / Fotografia

Akustyk.pl

od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania w zakresie systemów elektroakustycznych, konferencyjnych i audiowizualnych.

Zakres współpracy

  • Fotografia produktowa
  • Produkcja wideo
  • Marketing

Rozpoczęcie współpracy

2020

Wyzwanie

akustyk.pl szukał sposobu na wyróżnienie się na tle konkurencji i na dotarcie do nowych klientów. Zespołowi akustyk.pl zależało również na tym, żeby pokazać swoje produkty i usługi w ciekawy i nowoczesny sposób.

Raporty marketingowe wskazują na to, że wideo jest jednym ze strategicznych trendów prezentacji biznesu na najbliższe lata. Dlatego zaproponowaliśmy Klientowi uruchomienie nowego kanału komunikacji opartego o platformę Youtube. Ten krok miał na celu umożliwienie prezentacji produktów w nowej formie. W ramach tej prezentacji zapewnione zostało omówienie kluczowych funkcji i zastosowania każdego z produktów.

Ze względu na charakter działalności Klient zdecydował się na organizowane nagrań w naszym studiu co pozwoliło na realizację produkcji bez wpływu na bieżącą pracę firmy. Dla osiągnięcia efektu spójności i podkreślenia wizerunku ekspertów przygotowaliśmy w naszym studiu dedykowaną aranżację.

#01
#02
#03

Realizacja.

Zadbaliśmy nie tylko o produkcję wideo, ale również o przygotowanie odpowiedniej oprawy graficznej kanału. Zoptymalizowaliśmy także treści tytułów, opisów oraz miniaturek, w taki sposób, aby maksymalnie zaangażować odbiorców wysokiej jakości ekspercką treścią. Ponadto uwzględniając najnowsze trendy, wykorzystujemy w komunikacji krótkie formy pionowe, w tym wideo produktowe.

Zespół oneday jest dla firmy Akustyk.pl zewnętrznym działem wideo, który dostarcza gotowe do publikacji materiały wideo bez konieczności zatrudniania specjalistów wewnątrz firmy. Dzięki temu klient może skupić się na realizacji projektów sprzedażowych i wdrożeniowych, a nie na przygotowywaniu materiałów wideo, które teraz w pełnym zakresie są realizowane w ramach oneday. Z kolei abonamentowa forma rozliczeń daje klientowi pełną kontrolę nad budżetem i pewność ciągłości produkcji, co jest kluczowe do uzyskania najlepszych efektów we wszystkich kanałach social media.

Kolejny krok we współpracy to uruchomienie kampanii reklamowych na kanałach YouTube oraz Facebook, których celem jest dotarcie do większego grona odbiorców.

Klient o naszej współpracy

Dzięki korzystaniu z Oneday w abonamencie nie musimy już martwić się o przygotowanie materiałów. Za to mamy przyjemność dzielenia się wiedzą i ciekawą prezentacją produktów, które są w naszym asortymencie.

passion leads to success

oneday
  • Share:
Zacznij!
Przyspiesz z oneday – jeden dzień, nieograniczone możliwości

aim-Studio

tel. +48 577 81 01 20
oneday@aim-studio.pl
kontakt