Wywołujemy zdjęcia, zaczekaj moment

O nas

aim-Studio Fotografia Biznesowa

Agata Wróblewska - Fotograf Wrocław

Agata Wróblewska – fotograf

Ona o Nim

Mieszanka niesamowitego zmysłu obserwacji, empatii i cierpliwości spowodowała, że któregos dnia wziął aparat do ręki i po prostu zaczął robić dobre zdjęcia. Uparty perfekcjonista, we wszystkim co robi daje z siebie 101%, a fotografia pochłonęła go bez reszty. Potrafi jednocześnie zarażać entuzjazmem i świetnie radzić sobie z chaosem panującym w trakcie sesji. Ona dzięki niemu odkrywa fotografię na nowo.

Ona o sobie

Zakochana w fotografii od blisko dekady. Od początku skupiona głównie na fotografii dziecięcej. Prywatnie – mama Zuzy i Zoi, fanka wietnamskiej kuchni i rozmów do rana.

Maciej Borkowicz - Fotograf Wrocław

Maciej Borkowicz – fotograf

On o Niej

za dużo nie powie. Zastanawia się tylko jak?! Jak możliwe jest skumulowanie w tak niepozornym ciele, tak dużej ilości pozytywnej energii, pozytywnego nastawienia oraz pasji. Pasji, której oddaje się w całości, nie oszczędzając się przy tym ani na moment. On ma szczęście, że zaraziła go tą pasją.

On o sobie

PM z zawodu, Grafik i UX z zamiłowania, oddany fan branży IT, pasjonat fotografii.

AIM-Studio-Olga-Zieba

Olga Zięba – wizaż

Absolwentka Szkoły Marzeny Daleckiej na kierunku Wizaż i Charakteryzacja. Szkoliła się u znanej „wizażystki gwiazd” Ewy Gil.
Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Teatrze Polskim we Wrocławiu.. Pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody, etiudach filmowych oraz programach telewizyjnych. Związana z Eską Tv oraz Grupą 13.
W jej portfolio znajdują się wideoklipy min. takich gwiazd jak: Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk, Mezo, Mrozu oraz Big Cyc. Współpracowała z Krystyną Czubówną oraz Kabaretem Paranienormalni. W 2015 roku wzięła udział w produkcji musicalu Bollywood, pełnometrażowego filmu „ 24”.
Brała udział w kampaniach reklamowych min. dla koncernów Bayer, Lech Poznań oraz Nestle a także nowej marki modowej „Aura”. Z agencją fotograficzną AIM Studio prowadzi cykliczne eventy Profeel Business Photo&Look, gdzie wykonuje makijaż biznesowy. Od 2015 r. wraz z wizażystką Izą Czajkowską cyklicznie prowadzi warsztaty makijażu w Londynie.

Zobacz co inni piszą o nas 🙂

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url