fbpx

NASZA SPECJALIZACJA

PROFESJONALNE ZDJĘCIA KULINARNE

Kulinarne przygody, które realizujemy mają na celu pokazanie dań w sposób naturalny, ale jednocześnie wywołujący chęć ich skosztowania. Podczas sesji nie wykorzystujemy żadnych sztucznych środków chemicznych. Naszym zadaniem jest pokazanie prawdziwego produktu, który gość restauracji może w każdej chwili zakupić bez obawy, że danie będzie wyglądało inaczej niż na zdjęciu.

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA

i powierz nam realizację swojej sesji
Proces planowania sesji

Dowolna lokalizacja

Nasze sesje wykonujemy w miejscu, które daje największy komfort pracy nie tylko nam, ale również kucharzom czy ekipie restauracji. Może to być restauracja, lub studio fotograficzne dostosowane do tego rodzaju realizacji.

Plan sesji

Przygotowanie

Realizacja sesji kulinarnych wymaga odpowiedniego przygotowania po stronie naszego Studia, ale i po stronie Klienta. Przed sesją opracowujemy szczegółowy plan realizacji wraz z harmonogramem prac, tak aby sama sesja przebiegała bezproblemowo.

Profesjonalny retusz

Profesjonalny retusz

Postprodukcja fotografii ma na celu nadanie zdjęciom spójnego stylu kolorystycznego oraz dopracowanie detali, których korekta nie była możliwa na etapie realizacji. Całość prac ma na celu osiągnięcie naturalnego efektu, który został ustalony na etapie przygotowań.

aim-Studio zespół

Współpraca

Podczas realizacji sesji kulinarnych dbamy o dobrą współprace naszego zespołu z zespołem Klienta. Tylko określenie jasnego kierunku i celu pozwala wszystkim zaangażowanym odpowiednio angażować się na właściwym etapie sesji.

SPRAWDZ NASZE

REFERENCJE

Galeria sesji

ZOBACZ EFEKTY NASZYCH SESJI