fbpx

NASZA SPECJALIZACJA

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Rodzajów eventów biznesowych przybywa z dnia na dzień. Firmy poza klasycznymi konferencjami coraz częściej organizują imprezy dla pracowników z różnego rodzaju atrakcjami. Bardzo często zdjęcia z takich wydażeń służą w materiałach prasowych, marketingowych i PRowych, pokazując życie i ducha firmy. Organizując event firmowy warto zadbać, aby i Twoja firma dysponowała takimi materiałami.

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA

i powierz nam realizację swojej sesji
Proces planowania sesji

Dojedziemy w każde miejscie

Realizujemy zdjęcia z eventów niezależnie od lokalizacji. Im bardziej szalony pomysł tym chętniej podejmujemy się jego realizacji.

Plan sesji

Przygotowanie

Do każdego eventu starannie się przygotowujemy. Na podstawie pomysłu dobieramy odpowiednie narzędzia, przygotowujemy pomysły, często korzystamy z mobilnego oświetlenia studyjnego.

Profesjonalny retusz

Czas realizacji

Wiemy jak ważne jest aby zdjęcia z eventu były dostępne jak najszybciej. Wybrane kadry jesteśmy w stanie dostarczyć już podczas trwania eventu lub natychmiast po jego zakończeniu.

aim-Studio zespół

Zespół

Dobieramy rozmiar zespołu w zależności od wielkości eventu. W naszym portfolio mamy realizację zarówno małych eventów czy konferencji prasowych jak i obsługę imprez organizowanych na kilaset osób.

SPRAWDZ NASZE

REFERENCJE

Galeria sesji

ZOBACZ EFEKTY NASZYCH SESJI