POKAŻ SIĘ W NAJLEPSZYM ŚWIETLE!

INDYWIDUALNE SESJE BIZNESOWE

Buduj swoją markę biznesową i wysoką pozycję na rynku pracy.
Wykonamy dla Ciebie sesję, która pokaże 100% Twojego profesjonalizmu.

Dlaczego potrzebujesz sesji biznesowej?

Jesteś ekspertem i wiesz, jak wiele wysiłku, czasu i przygotowań wymaga osiągnięcie sukcesu i ugruntowanej pozycji. Jako specjalista zdajesz sobie także sprawę z tego, że identyfikacja wizualna firmy jest jednym z kluczowych elementów tworzenia spójnej marki. Ta sama zasada dotyczy też Twojej marki osobistej.

Zdjęcia biznesowe mogą powiedzieć o Tobie więcej niż tysiąc słów i imponujące CV. W erze digital media to właśnie fotografia jest najpotężniejszym narzędziem marketingowym, które otwiera wiele drzwi. To najlepszy sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji!

Co otrzymasz w ramach naszej współpracy?

 • Bezpłatną konsultację przed sesją
 • Przygotowany przez stylistkę przewodnik po stylach biznesowych
 • Poradnik jak przygotować się do sesji
 • Sesję w profesjonalnym studio przystosowanym do realizacji sesji biznesowych.
 • Bezpłatny parking bezpośrednio pod studiem jeśli jedziesz samochodem
 • Profesjonalny retusz każdej wybranej fotografii
 • Pomoc profesjonalnej makijażystki i wizażystki.
 • Wsparcie w zakresie pozowania podczas sesji
 • Przyjazną atmosferę, bez pośpiechu i ponaglania.
 • Wybór zdjęć z galerii online

FAQ

Często to nie brak świadomości o realiach biznesu i ważkości identyfikacji wizualnej decyduje o tym, że Twoje zdjęcia nie odpowiadają Twoim kompetencjom i zaletom. Duży wpływ na to ma brak wiedzy o profesjonalnej fotografii, niedostateczna pewność siebie i złe doświadczenia z przeszłości.

Sesja biznesowa pomoże Ci rozwiązać wszystkie te problemy. Nie dotykają one tylko Ciebie, ale wszystkich, którzy nie mieli styczności z profesjonalnym fotografem.

„Nie potrafię pozować”

Potrafisz! Potrzebujesz tylko kilku wskazówek od osoby, która doskonale zna tę trudną sztukę. Podczas sesji wspólnie pracujemy nad pozami, które pokażą Cię w najlepszym świetle. Wybierzemy te, w których czujesz się świetnie i możesz w pełni pokazać swoją osobowość.

„Stresuję się przed obiektywem”

To całkiem naturalne i często spotykane u osób, które nie zajmują się profesjonalnym modelingiem.

Podczas sesji możesz liczyć na swobodną i przyjazną atmosferę. Nie stresuj się, że czegoś nie wiesz lub nie umiesz. Nie musisz – pozowanie nie jest „przykrym zadaniem do wykonania”, a interesującym doświadczeniem, z którego możesz wynieść ciekawą wiedzę.

„Nie wiem, jakich zdjęć potrzebuję”

Przeznaczenie zdjęć i ustalenie, jaki efekt chcesz uzyskać na zdjęciach, jest bardzo istotne. Jeśli tego nie wiesz lub Twój cel nie jest jeszcze sprecyzowany, możesz liczyć na naszą poradę. Wspólnie pomożemy Ci określić stylistykę zdjęć i nakreślimy plan sesji. Pomoże Ci to lepiej przygotować się do zdjęć i podejść do nich bez stresu.

„Nie wiem, w co się ubrać”

Podpowiemy Ci, jakie ubrania najlepiej będą pasowały do stylistyki Twojej sesji. Wcześniej otrzymasz od nas autorski poradnik o przygotowaniu do sesji. Znajdziesz w nim przydatne porady naszej stylistki oraz ogólne zasady, którymi warto się kierować podczas kompletowania garderoby.

W razie wątpliwości zawsze możesz liczyć na naszą poradę. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

„Jestem niefotogeniczny/a”

W branży mówi się, że nie ma ludzi niefotogenicznych. Jest tylko złe światło. Poznając Cię bliżej podczas sesji i testując optymalne ustawienia, możemy odnaleźć i wyeksponować Twoje mocne strony, wychwycić niepowtarzalne cechy charakteru i wydobyć budzący zaufanie uśmiech.

„Nie mam czasu”

Oczywiście! Nie masz czasu na nietrafione decyzje, stracone szanse zawodowe i rozczarowania. Potraktuj czas przeznaczony na sesję fotograficzną jako inwestycję w swój rozwój.

Długość i termin sesji dostosowujemy zawsze do Twoich potrzeb i możliwości. Możemy ją też zrealizować w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Nie czekaj i umów się na sesję.

Świat biznesu już na Ciebie czeka!

SPECIALIST

sesja w studiu
640zł osoba
 • 30 min. sesji
 • 3 zdjęcia w pakiecie
 • różne tła / koncepcje
 • dowolna ilość stylizacji
 • profesjonalny retusz
 • galeria online
 • nieograniczony wybór terminów realizacji

MANAGER

sesja w studiu
1350zł osoba
 • 90 min. sesji
 • 7 zdjęć w pakiecie
 • różne tła / koncepcje
 • dowolna ilość stylizacji
 • profesjonalny retusz
 • galeria online
 • nieograniczony wybór terminów realizacji

Sesje plenerowe lub w innych lokalizacjach niż nasze studio wyceniamy indywidualnie.

Sprawdź opinie naszych klientów

aim-Studio
4.9 Stars - Based on 78 User Reviews

Nasze portfolio

Buduj swoją
markę osobistą

Tożsamość jest jednym z Twoich najważniejszych atutów. To sposób, w jaki widzą i identyfikują Cię Twoi klienci, partnerzy biznesowi lub potencjalni pracodawcy. Daj im wyróżniające się fotografie i pozwól się zapamiętać.

Profesjonalny fotograf wie, w jaki sposób uwypuklić Twoje zalety i cechy wysoce pożądane na rynku pracy. Dostosuje również stylistykę sesji do wykonywanej przez Ciebie profesji.

Pokaż, że jesteś
profesjonalistą

W wyścigu zawodowym zawsze wygrywa jakość. To profesjonalne zdjęcia mówią wiele o Twojej osobie, koncentracji na celach zawodowych i poważnym podejściu do powierzanych zadań. Fotografia biznesowa zapewnia Ci nie tylko jakość obrazu adekwatną do Twoich zdolności, ale też przekonuje innych, że zawsze dajesz z siebie 100%.

Zrób dobre
pierwsze wrażenie

Nie trać szans, które być może pojawią się tylko raz w życiu! Nie pozwól, by Twoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe zostały przyćmione przez niską jakość zdjęć. Profesjonalna fotografia pomoże Ci przyciągnąć uwagę rekrutera i zwiększy Twoje szanse na zostanie zapamiętanym. To może być prawdziwy krok milowy w rozwoju Twojej kariery.

Zarabiaj więcej
i inwestuj w swoją przyszłość

Nie możesz budować swojej przyszłości zawodowej bez stworzenia solidnych podstaw wizerunkowych. To właśnie one dają Ci znaczną przewagę już na starcie. Pokazując się od najlepszej strony, nie tylko lepiej przyciągniesz uwagę potencjalnych pracodawców lub kontrahentów, ale też łatwiej przekonasz ich, że warto w Ciebie inwestować i zapłacić wyższą cenę za najwyższą jakość.

Oszczędzaj czas
i pieniądze

Profesjonalne zdjęcia biznesowe idealnie wkomponowują się w wiele miejsc w sieci i nie tylko. Wysokiej jakości fotografie możesz wykorzystać na swoich profilach w mediach społecznościowych, biuletynach, wysyłanych CV, reklamach, na blogu lub na stronie internetowej. Możliwości są nieograniczone – tak samo jak nieograniczone są Twoje możliwości zawodowe.

Utrzymana w takiej samej stylistyce sesja biznesowa pomoże Ci stworzyć spójny wizerunek w sieci i zdobywać zaufanie w przyszłości.

Zdjęcia biznesowe

Indywidualne sesje biznesowe realizowane są w naszym studiu we Wrocławiu. Podczas sesji wykorzystujemy różne tła, dostosowując styl zdjęć do branży i stylu jaki chcemy finalnie osiągnąć.

Do sesji przygotowują uczestników profesjonalne wizażystki. Istnieje również możliwość konsultacji ze stylistką.

Sesja trwa od 60 do 120 min. podczas której pracujemy nad różnymi kadrami. Jest możliwość wykorzystania różnych stylizacji.

Zdjęcia wizerunkowe

Sesje wizerunkowe to doskonała alternatywa dla banków zdjęć. Pozwalają spersonalizować materiały marketingowe oraz strony internetowe w sposób, który dodaje wiarygodności. Zastosowanie zdjęć wizerunkowych jest bardzo szerokie. Tego rodzaju sesje zdjęciowe przeznaczone są dla osób prowadzących działalności gospodarczą, startupów, blogerów lub infulencerów.

 • SHARE:
Contact

Skontaktuj się.

Zapraszamy! Chętnie porozmawiamy
o Twoim projekcie.

Porozmawiaj z Nami o Fotografii Biznesowej

Kompleksowa obsługa fotograficzna firm.
Zdjęcia do CV, Personal branding, Zdjęcia wizerunkowe

Porozmawiaj z Nami o Produkcji Wideo

FIlmy Korporacyjne, EB / Reklamowe, Relacje z Eventów, Animacje / Explainery

Porozmawiaj z Nami o Relacji On-line z Wydarzenia

Konferencje, Szkolenia,
Warsztaty, Spotkania Firmowe

Contact