aim-Studio | Fotografia dla biznesu | Cennik • aim-Studio | Fotografia dla biznesu Cennik • aim-Studio | Fotografia dla biznesu
Wywołujemy zdjęcia, zaczekaj moment

Cennik fotograf Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem

Story
50 zł
Ceny od

Oferta dla firm

Życiu firmy towarzyszą różne wydarzenia, które warto uwiecznić w postaci zdjęć. Nasza oferta biznesowa zawiera różne pakiety, w zależności od ilości uczestników, długości trwania i lokalizacji. Realizujemy również biznesowe sesje portretowe oraz wykonujemy fotografie produktowe.  Podane ceny są cenami szacunkowymi i zależą od ilości uczestników sesji, lokalizacji oraz czasu ich wykonania.

od 50 zł
Zdjęcia pracowników
Przeznaczone głównie do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej lub w celach identyfikacyjnych.
od 150 zł
Portrety biznesowe
Zazwyczaj realizowane na jednolitym tle, służące w komunikacji marketingowej i PRowej firm. Doskonale nadają się do publikacji prasowych, portali internetowych i oficjalnych dokumentów. Możliwość realizacji w naszym studiu lub siedzibie klienta przy wykorzystaniu mobilnego studia fotograficznego.
od 500 zł
Sesja wizerunkowa
Wykonywane w scenerii nawiązującej do branży, produktu lub specyfiki firmy. Przedstawiają osoby w konkretnym kontekście.
od 250 zł/h
Reportaż
Oferta reportażu biznesowego skierowana jest dla organizatorów wydarzeń firmowych.
250 zł
Ceny od

Indywidualne sesje biznesowe

Fotografia biznesowa skierowana dla Klientów indywidualnych to zakres pozwalający na wykonanie zdjęć do wszelkiego rodzaju dokumentów rekrutacyjnych, portali społecznościowych oraz publikacji prasowych.

od 250 zł
Sesja portretowa
Realizacja indywidualnych sesji zdjęciowych odbywa się w naszym studiu. Sesja trwa ok 1h i poprzedzona jest niezbędnym przygotowaniem w postaci stylizacji i wizażu.
od 500 zł
Sesja wizerunkowa
Sesja przeznaczona dla osób chcących pokazać swoje pasje, prowadzące blogi lub udzielające się publicznie.
120 zł
Wizaż
Profesjonalny makijaż wykonany przez Olgę Ziębę.
80 zł
Retusz - 1 szt zdjęcia
Zdjęcia wykonane podczas sesji udostępniane są w galerii, która umożliwia wybór kadrów, które zostaną poddane procesowi profesjonalnego retuszu.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url